• WOLF'S MARKETING

  Zwiększ swoje zyski szybciej, łatwiej i... przyjemniej

 • Konsultacje

  …kiedy ogólna wiedza nie wystarcza i potrzeba eksperta

  Dowiedz się więcej

  Money
 • Szkolenia dostosowane do Twoich potrzeb

  Stadium
 • Zacznij żyć życiem swoich marzeń!

  Balloons286 Sailboat286 Beach286

Jak to się zaczęło

Gdy zaczynałem swoją przygodę z biznesem w 2006 roku, sprzedaż była moim najsłabszym elementem i miałem z nią duże trudności. Przyznam się Tobie w sekrecie, że na początku nic nie sprzedawałem. Mimo iż czytałem o kolejnych technikach sprzedażowych, na początku niewiele to zmieniało. Dopiero kiedy zacząłem wdrażać poznane techniki w życie, stopniowo, krok po kroku, zaczęły się pojawiać efekty. Nie obyło się oczywiście bez kilku bolesnych lekcji. Stracone okazje biznesowe, brak czasu dla najbliższych, frustracja… Brzmi znajomo? Na szczęście Ty nie musisz już przez to przechodzić. Na bazie moich doświadczeń powstała firma Wolf’s Marketing, która świadczy profesjonalne usługi marketingowe w trzech obszarach: szkoleń, konsultacji i wdrożeń.

SZKOLENIA

Czyli wiedza, która przyniosła
nam największe dochody,
skoncentrowana i podana
w niesamowicie przystępnej formule.

KONSULTACJE

Kiedy ogólna wiedza nie wystarcza i potrzeba eksperta.

WDROŻENIA

Bo czasami bardziej opłaca się zlecić to fachowcom.

Misja firmy

Misją Wolf’s Marketing jest pomaganie ludziom w rozwijaniu ich przedsiębiorstw i w osiągnięciu wolności finansowej tak, aby mogli żyć życiem swoich marzeń.

Czy wiesz, że…

% komunikacji w Internecie odbywa się poprzez e-mail
% decyzji o zakupie w Internecie jest podejmowanych po przeczytaniu e-maila
% sukcesu Twojej firmy to marketing
% osób, które trafi na Twoją stronę momentalnie z niej wychodzi. My wiemy jak ich zatrzymać.

OPINIE

„W dniu 11.03.2014r. po raz pierwszy wziąłem udział w warsztacie sprzedaży u Adama Mrowca.
Bardzo mi się te zajęcia podobały, do tego stopnia, że postanowiłem uczestniczyć w następnych warsztatach. Nowy punkt spojrzenia na proces sprzedaży i wymiana doświadczeń sprawiły, że mimo mojego 17 letniego doświadczenia w sprzedaży ubezpieczeń uznałem te zajęcia za wartość dodatnią. Gorąco polecam!”

Jan Majda

„Czas spędzony na konsultacji z Adamem pozwolił mi uzyskać odpowiedzi na wiele pytań i dał konkretne wskazówki, które pozwoliły mi na poprawę moich działań. Gorąco polecam współpracę z Adamem każdemu, kto chce się rozwijać.”

Bartosz Buśkiewicz

„Spotkanie z Adamem dało mi wiele inspiracji i ukazało na czym warto się skoncentrować w moich działaniach jak w projektach, które dadzą od razu efekty. Siła koncentracji okazała się kluczem i to co Adam podkreślił wyartykułowane korzyści jakie należy przekazać z swojej usługi dla innych. Kolejny element to stworzenie dodatkowych pomocnych materiałów dla podniesienia wiarygodności, kompetencji. Dzięki za to spotkanie.”

Marcin Połoszczański

„Adam ma pasję do tego, co robi! Jego szkolenie nie tylko wnosi wartość w ludzkie życie, ale również daje konkretne rozwiązania dotyczące priorytetów, zarządzania sobą w czasie i produktywności. Inwestując w szkolenia Adama odzyskasz w życiu czas i będziesz się przy tym dobrze bawił.”

Joanna Gdaniec

SKUTECZNOŚĆ

Generowaniu konkretnych efektów, a nie reklam, które tylko ładnie wyglądają.

WSPÓŁPRACA

Indywidualne podejście, dedykowane rozwiązania oraz konkretne odpowiedzi

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

Nie męcz się więcej szukając optymalnego rozwiązania – zdaj się na nas.

Nasi Klienci

clients-5
clients-2
clients-7
clients-6